TELEWIZJA CCTV HD-TVI

Telewizja przemysłowa CCTV HD-TVI

    Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, aby w jak najlepszym stopniu zapewnić naszym Klientom wybór odpowiedniej kamery i rejestratora. Szeroka i stale powiększająca się oferta umożliwia instalację profesjonalnego monitoringu szkoły, domu, firmy, magazynów, parkingów, centrów handlowych, jak również monitori...

Telewizja przemysłowa CCTV HD-TVI

    Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości, aby w jak najlepszym stopniu zapewnić naszym Klientom wybór odpowiedniej kamery i rejestratora. Szeroka i stale powiększająca się oferta umożliwia instalację profesjonalnego monitoringu szkoły, domu, firmy, magazynów, parkingów, centrów handlowych, jak również monitoringu ulicznego. W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej klasy kamery HD-TVI wraz z rejestratorami 4, 8, 16 kanałowymi.

    Polecamy najnowszą serię kamer K2 STARLIGHT opartą na innowacyjnym przetworniku SONY IMX291. Zastosowany przetwornik jest znacznie czulszy w zakresie światła widzialnego i podczerwieni. Zwiększona czułość kamer pozwala na generowanie mniejszego szumu i większej dynamiki. Dzięki temu uzyskujemy lepszą jakość obrazu i widzimy więcej przy małym oświetleniu w nocy. Kamery Starlight instalujemy w miejscach słabo oświetlonych lub wewnątrz nieoświetlonych hal, fabryk, biur.

    Do kamer HD oferujemy dobór rejestratora z funkcją zmiany HD na NVR IP. Rejestracja odbywa się w trybach: HD-TVI, AHD, CVBS, IP. Istnieje możliwość przechwytywania strumienia video z innych rejestratorów. Mobilny dostęp, czyli bezpłatne oprogramowanie na telefon z systemem iOS i Android (VSS Mobile) oraz komputer (IMS 300), umożliwia podgląd obrazu z kamer. Istotną funkcją jest archiwizacja zdarzeń na Dropbox, Google Drive, USB i FTP.

    W razie pytań i wątpliwości nasz wykwalifikowany zespół profesjonalistów odpowie na Państwa pytania, pomoże w dobrze sprzętu do warunków monitoringu i zaproponuje najlepsze rozwiązania HD.

Więcej

TELEWIZJA CCTV HD-TVI W tek kategorii nie ma produktów