TELEWIZJA CCTV IP

Telewizja przemysłowa CCTV IP

    Telewizja przemysłowa jest specjalnym systemem przekazywania obrazu. Dzięki zainstalowanym kamerom można obserwować interesującą nas przestrzeń, zwiększając przez to bezpieczeństwo. Telewizja przemysłowa chętnie wykorzystywana jest przez osoby prywatne, ale również przez właścicieli firm. Dzięki niej, można monitorować to, co dzieje się wokół domu lub wokół firmy. Telewizja przemysłowa wykorzystywana jest w centrach handlowych, kasyna, na ulicach miast, parkingach. Zarejestrowany materiał można wielokrotnie odtwarzać.

    Telewizja przemysłowa składa się z kilku elementów: kamery, obiektyw, rejestratora cyfrowego oraz zasilacza. W naszej ofercie znaleźć można wszystkie z tych części, kompletując w ten sposób cały system monitoringu. Dbamy o to, aby nasza oferta była interesująca. Znajdują się w niej m.in. bardzo dobrej jakości kamery IP; kompaktowe, tubowe, kopułkowe oraz obrotowe, a także wiele rejestratorów, do wyboru w zależności od ilości kamer: czterech, ośmiu, do szesnastu i ponad szesnastu. Rejestratory pozwalają na nagranie obrazu w formacie cyfrowym najczęściej na dyskach twardych.

    Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, pomoc w wyborze najlepszego sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb i wymagań, a także konkurencyjne ceny. Na rynku działamy już od wielu lat, pomagając naszym klientom w zabezpieczeniu swojej posiadłości oraz swojego dobytku. I Ty możesz nam zaufać!  

TELEWIZJA CCTV IP 

W tek kategorii nie ma produktów