Promocje

Aktualnie brak promocji.

Informacja

Serwis

Nowe produkty

Koszyk

Brak produktów

Darmowa wysyłka! Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

OBIEKTYWY

Obiektywy

    Przy wyborze kamery do systemu monitoringu ważny jest odpowiedni dobór obiektywu. Znaczącą cechą jest ogniskowa, która w monitoringu CCTV jest ściśle powiązana z kątem widzenia obiektywu. Należy pamiętać, że im krótsza ogniskowa tym szerszy kąt widzenia, a im dłuższa ogniskowa tym kąt widzenia obiektywu jest węższy. W naszej ofercie znajdą Państwo wybór zarówno obiektywów ze zmienną ogniskową, jak i stałą ogniskową. Najczęściej wybieraną ogniskową jest 2.8-12 mm.

    Kolejną istotną funkcją jest korekcja IR. W obiektywach z oznaczeniem IR, zastosowano korekcję załamania światła widzialnego i podczerwieni w celu eliminacji efektu utraty ostrości przy doświetleniu kamery promiennikiem podczerwieni. Dzięki korekcji podczerwieni uzyskujemy wysoką ostrość obrazu. Na głębie ostrości obrazu wpływa także przysłona. Im liczba przysłony – F, jest mniejsza, tym obiektyw jest jaśniejszy.

    W przypadku kamer megapikselowych należy wybrać obiektyw, który nie będzie ograniczał możliwość przetwornika. Stąd mamy kategorię obiektywów megapikselowych, które pokazują ilość pikseli na przetworniku. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości nasi fachowcy służą wsparciem. Zaproponują odpowiedni obiektyw do Państwa wymogów i warunków zainstalowanego systemu monitorującego.

OBIEKTYWY 

W tek kategorii nie ma produktów