DAHUA

   

Dahua to jeden z wiodących producentów rozwiązań na rynku urządzeń do zabezpieczeń i monitoringu. Nasza firma chcąc spełnić wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów, oferuje bardzo bogatą ofertę tego właśnie producenta. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszym sklepie wszystko, czego potrzebują do efektywnej i skutecznej ochrony własnego mienia.

    Producent ten oferuje profesjonalne kamery IP, wyposażone w system WDR oraz w budowany slot na karty zarówno SD jak i SDHC. Oferujemy również rejestratory marki Dahua, które nagrywają do 128 strumieni IP w 1080p. Rejestratory te obsługują kamery do 12M. Posiadają one wejścia monitorowe VGA, HDMI oraz BNC. Ponadto obsługują do 16 wbudowanych dysków, a także posiadają automatyczną funkcję konfiguracji kamer. Producent Dahua posiada w swojej ofercie również inne urządzenia, a wśród nich znajdują się fachowe rejestratory trybrydy HDCVI, kamery HDCVI, a także obudowy, uchwyty i wiele innych potrzebnych do prawidłowego montażu monitoringu elementów.

    Wszystkim naszym klientom służymy profesjonalną radą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy pomóc każdemu z Państwa w wyborze odpowiedniego systemu do monitoringu. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić wszystkich korzystających z naszej oferty. Proponujemy konkurencyjne ceny i produkty najwyższej jakości, spełniające najważniejsze normy. W dziedzinie bezpieczeństwa jesteśmy prawdziwymi fachowcami – możesz nam zaufać! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą. 

DAHUA 

W tek kategorii nie ma produktów