Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalną firmą o znaczącej pozycji na rynku dystrybującą systemy zabezpieczeń. Od piętnastu lat zajmujemy się importem i dystrybucją systemów telewizji przemysłowej i alarmowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt, obsługę oraz wsparcie na najwyższym poziomie.

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, których łączy zamiłowanie do nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa.

Co oferujemy?

Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości z zakresu bezpieczeństwa osób i mienia. Szeroka i stale powiększająca się oferta zawiera m.in. systemy monitoringu HD, IP i analog, systemy alarmowe, wideodomofony, kontrolery dostępu oraz materiały montażowe. Bogata oferta umożliwia wybór odpowiedniego sprzętu.

s

Customer Care

Naszą największą siłą jest dynamiczny rozwój i narzędzie w postaci aktywnego i prężnego działu sprzedaży prowadzącego sprzedaż zgodnie z nową filozofią sprzedaży – Customer Care, stawiającą zawsze na pierwszym miejscu dobro klienta. W celu polepszenia obsługi naszych klientów uruchomiona została platforma ASPOT.pl, dzięki której można w łatwy sposób zapoznać się z ofertą i złożyć zamówienie o każdej porze dnia i nocy.


Pełne wsparcie: 

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy wsparcie techniczne oraz sprawny serwis. Nasi eksperci chętnie dzielą się swoją szeroką wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem, odpowiadając na każde pytanie z dziedziny monitoringu i zabezpieczeń. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala rozwiązać każdy problem. 

Oferujemy profesjonalną naprawę i serwis każdego sprzętu najpopularniejszych marek. Jesteśmy w stanie naprawić każdy sprzęt, nawet ten, nie zakupiony w naszym sklepie. 

Materiały informacyjne

Z myślą o naszych Klientach udostępniamy bazę wiedzy zawierającą materiały informacyjne i promocyjne, w tym instrukcje, karty katalogowe, informatory. 

Szkolenia

Wszystkim naszym Klientom oferujemy: bezpłatne prezentacje systemów (również u klienta), bezpłatne materiały informacyjne, doradztwo w zakresie wyboru i zastosowania systemów, kompetentne szkolenia z zakresu obsługi i monitoringu. 

fgh


Współpraca

Chcesz poszerzyć zakres swojej oferty o produkty najwyższej jakości oraz mieć stały dostęp do innowacyjnych technologii w obrębie bezpieczeństwa osób i mienia? Proponujemy nawiązanie bezpośredniej współpracy z naszą firmą. Dzięki nam dostarczysz swoim klientom idealne rozwiązania z przyszłością. 

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów już dziś!