Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalną firmą o znaczącej pozycji na rynku dystrybującą systemy zabezpieczeń. Od ponad piętnastu lat zajmujemy się importem i dystrybucją systemów telewizji przemysłowej i alarmowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt, obsługę oraz wsparcie na najwyższym poziomie.

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, których łączy zamiłowanie do nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa.

Śledź nas na Facebooku

Co oferujemy?

Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości z zakresu bezpieczeństwa osób i mienia. Szeroka i stale powiększająca się oferta zawiera m.in. systemy monitoringu HD, IP i analog, systemy alarmowe, wideodomofony, kontrolery dostępu oraz materiały montażowe. Bogata oferta umożliwia wybór odpowiedniego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. 

Kontakt do przedstawicieli handlowych

s

Customer Care

Naszą największą siłą jest dynamiczny rozwój i narzędzie w postaci aktywnego i prężnego działu sprzedaży prowadzącego sprzedaż zgodnie z nową filozofią sprzedaży – Customer Care, stawiającą zawsze na pierwszym miejscu dobro klienta. W celu polepszenia obsługi naszych klientów uruchomiona została platforma ASPOT.pl, dzięki której można w łatwy sposób zapoznać się z ofertą i złożyć zamówienie o każdej porze dnia i nocy. Sprawdź regulamin sklepu internetowego ASPOT 


Pełne wsparcie: 

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy wsparcie techniczne oraz sprawny serwis. Nasi eksperci chętnie dzielą się swoją szeroką wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem, odpowiadając na każde pytanie z dziedziny monitoringu i zabezpieczeń. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala rozwiązać każdy problem. 

Oferujemy profesjonalną naprawę i serwis każdego sprzętu najpopularniejszych marek. Jesteśmy w stanie naprawić każdy sprzęt, nawet ten, nie zakupiony w naszym sklepie. 

Sprawdź

Materiały informacyjne

Z myślą o naszych Klientach udostępniamy bazę wiedzy zawierającą materiały informacyjne i promocyjne, w tym instrukcje, karty katalogowe, informatory. 

Na serwerze SimTec System zanajduje się wiele cennych infroacji o naszym sprzęcie oraz programy i aktualizacje oprogramowania. 

Przejdź do ftp

Adres: ftp://93.157.100.89

Login: halo.simtecsystem

Hasło: Simtec123

Szkolenia

Wszystkim naszym Klientom oferujemy: bezpłatne prezentacje systemów (również u klienta), bezpłatne materiały informacyjne, doradztwo w zakresie wyboru i zastosowania systemów, kompetentne szkolenia z zakresu obsługi i monitoringu. 

Zobacz fotorelacje z ostatniego szkolenia

fgh


Współpraca

Chcesz poszerzyć zakres swojej oferty o produkty najwyższej jakości oraz mieć stały dostęp do innowacyjnych technologii w obrębie bezpieczeństwa osób i mienia? Proponujemy nawiązanie bezpośredniej współpracy z naszą firmą. Dzięki nam dostarczysz swoim klientom idealne rozwiązania z przyszłością. Dołącz do naszych zadowolonych Klientów już dziś! 

 Zostań naszym partnerem